?

Сутінки снів

Name:
galynagerya
Birthdate:
28 February 1971
...закінчила Київський Національний університет (кафедра органічної хімії) у 1994 році. У 2002 році захистила кандидатську дисертацію під керівництвом Проф. Ю. М. Воловенка, присвячену синтезу гетероциклічних біологічно активних сполук. Із 2001 до 2004 року працювала в Інституті Молекуляної Біології і Генетики, де очолювала групу синтезу інгібіторів кіназ. У 2004 р. створила і очолила групу Молекулярного Моделювання, яка працювала в рамках співпраці Хіміко-Біологічного Центру Київського Національного Університету і компанії "Єнамін". З 2007 р. проходила постдокторівське стажування у групі Проф. Девіда Вісіка (Універсітет Арканзасу, США), потім в Гавайському Університеті (Гонолулу, США), де працює і зараз, займаючись синтезом органометалічних сполук, автор понад 30 наукових статей у престижних зарубіжних (JACS, Organometallics, Eur. J. Med Chem. ect.) і вітчизняних журналах, учасник багатьох міжнародних конференцій, автор 5 патентів із розробки протиракових ліків. Синтезовані нею речовини успішно проходять передклінічну фазу випробування.
Так я описала свою біографію для енциклопедії найкраших випускників червоного університету, куди вона, мабуть, і не потрапила, бо до мене запізно звернулись...
А ще у мене є ночі, коли пишуться вірші, коли біль і радість виливається на папір. Це інше життя, тому і ім.я в мене тут інше. У 2005 році разом із сестрою випустила книжечку наївних віршів про майдан, бо все було наївне тоді: настрій, радість перемоги, віра в найкраще для України. Друга книжка "У сутінках снів" побачила світ у 2007 році у видавництві "Український клуб" у редагуванні Романа Кухарука.
А ще рік тому у мене народилася япошечка Леанна-Маюмі і заповнила собою моє все життя і вільний час.

P.S. We have moved to MONTANA recently. It is cold here and a lot of snow.

Statistics